TP-Link Archer T2U Nano WLAN 433 Mbit/s
Kód: KSITPLBUS0003Podrobný popis
TP-Link Archer T2U Nano WLAN 433 Mbit/s| Technológia prepojenia | Kábel |
| USB verzia | 2.0 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Rozhranie | WLAN |
| CD s podkladmi | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Výška | 18,6 mm |
| Šírka | 15 mm |
| Hĺbka | 7,1 mm |
| Napájaný z USB | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a |
| Modulácia | CCK, 64-QAM, OFDM, 16-QAM, 256-QAM, DQPSK, DBPSK |
| Frekvenčný rozsah | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Áno |
| Podporované rýchlosti WLAN | 54, 11, 150, 200, 433 Mbit/s |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát | 433 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | 64-bit WEP, WPA-PSK, 128-bit WEP, WPA2-PSK |
| Prevádzkové režimy | Režim infraštruktúry |
| Dizajn antény | Vnútorný |
| Vysielací výkon (FCC) | 20 dbm |
| Vysielací výkon (CE) | 20 dbm |
| Interný | Nie |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| Anténa | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ smerovej antény | Všesmerový |
| Certifikáty zhody | Federal Communications Commission (FCC), CE, RoHS |
| Hĺbka balenia | 128 mm |
| Výška balenia | 30 mm |
| Šírka balenia | 138 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 90 g |
| HS kód | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac | macOS |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 8.1 |
| Upozornenia | Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wireless network cards USB |
|---|---|
| EAN: | 6935364099978 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| USB verzia: | 2.0 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Rozhranie: | WLAN |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Výška: | 18,6 mm |
| Šírka: | 15 mm |
| Hĺbka: | 7,1 mm |
| Napájaný z USB: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a |
| Modulácia: | CCK, 64-QAM, OFDM, 16-QAM, 256-QAM, DQPSK, DBPSK |
| Frekvenčný rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 54, 11, 150, 200, 433 Mbit/s |
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 433 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | 64-bit WEP, WPA-PSK, 128-bit WEP, WPA2-PSK |
| Prevádzkové režimy: | Režim infraštruktúry |
| Dizajn antény: | Vnútorný |
| Vysielací výkon (FCC): | 20 dbm |
| Vysielací výkon (CE): | 20 dbm |
| Interný: | Nie |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| Anténa: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ smerovej antény: | Všesmerový |
| Certifikáty zhody: | Federal Communications Commission (FCC), CE, RoHS |
| Hĺbka balenia: | 128 mm |
| Výška balenia: | 30 mm |
| Šírka balenia: | 138 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 90 g |
| HS kód: | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované operačné systémy Mac: | macOS |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 8.1 |
| Upozornenia: | Before use, make sure the device is correctly connected to the USB port., Do not disassemble or modify the device to avoid damage or electric shock., Protect the device from moisture and extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
