Herné bluetooth slúchadlá HAVIT H2002U PRO (čierno-modré)
Kód: GAMHAVSLU0041Podrobný popis
Herné bluetooth slúchadlá HAVIT H2002U PRO (čierno-modré)| Technológia prepojenia | Kábel |
| Odporúčané použitie | Hranie |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Typ produktu | Slúchadlá s mikrofónom |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Farba | Čierna, Modrá |
| Hĺbka | 93 mm |
| Šírka | 154 mm |
| Výška | 194 mm |
| Hmotnosť | 339 g |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Odpor | 64 ohm |
| Ovládač jednotky | 5,3 cm |
| Citlivosť slúchadiel | 97 dB |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6939119026912 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Odporúčané použitie: | Hranie |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Typ produktu: | Slúchadlá s mikrofónom |
| Dĺžka kábla: | 2 m |
| Farba: | Čierna, Modrá |
| Hĺbka: | 93 mm |
| Šírka: | 154 mm |
| Výška: | 194 mm |
| Hmotnosť: | 339 g |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Odpor: | 64 ohm |
| Ovládač jednotky: | 5,3 cm |
| Citlivosť slúchadiel: | 97 dB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
